FILMŲ KŪRIMAS

KOKS FILMAS TRAUKIA

VISŲ

žmonių dėmesį

INTERNETE

Filmų kūrimas yra naudingas, nes žmonės labiau domisi technologijomis internete, seka naujausią informaciją video formatuose ir siekia gauti maksimalų informacijos srautą per trumpą laiko tarpą.

Filmų kūrimas ir vaizdo įrašų rinkodara yra naujausia mada.

Per 1 milijardą unikalių vartotojų apsilanko Youtube svetainėje kiekvieną mėnesį. Šis srautas didėja ir didėja.
87 procentai socialinių tinklų vartotojų seka savo mėgstamiausių įmonių video, žiūri juos ir tai juos skatina veiksmui: apsilankyti svetainėje, skambinti jums arba palikti žinutę užklausos formose.
Vaizdo įrašų marketingas suteikia jums:
– daugiau lankytojų,
– daugiau reklamos,
– daugiau socialinio poveikio,
– padidina jūsų reklamų poveikį 46 procentais,
– padidina jūsų prekinio ženklo stiprumą 139 procentais.
Jei jūsų įmonė nenaudoja internete vaizdo įrašų, pradėkite dabar. Pasirinkę savo filmui animacijos žanrą lengvai parodysite savo klientui tai, kas aktualu ir populiaru šiandien, o reprezentacinis filmuotas vaizdas bus labiau įtikinantis bei skatinantis veiksmui.


Norint sukurti reprezentacinį filmą, svarbu žinoti kokią žinutę norite paskelbti savo klientui. Ir dar, žinutė turi būti profesionali.

AMBI solutions prieš pradedant kurti filmą susitinka su užsakovu ir išklauso jo pageidavimus bei lūkesčius. Vėliau analizuojami užsakovo konkurentai, nustatoma kokie raktiniai žodžiai yra svarbūs ir kaip greitai pasiekti norimą rezultatą.
Kiek kainuoja filmo kūrimas yra žinoma po detalesnės rinkos analizės bei filmo varianto pasirinkimo: animacinio ar siužetinio.
Toliau filmui rašomas scenarijus ir derinamas su užsakovu. Jeigu nusprendžiama kurti animacinį filmuką, darbo imasi dizaineris. Jeigu filmuose naudojame realius vaizdus – vyksta filmavimo procesas.
Surinkus filmui reikiamą medžiagą, ją apdoroja filmo montuotojas. Muziką filmams kuriame individualiai arba naudojame originalias autorių sukurtas melodijas. Užkadrinį balsą užsakovas pasirenka iš mūsų turimo katalogo.


Animacija verslo reprezentacijai yra patraukli įvairaus amžiaus vartotojų grupei.

Animuoti filmai (video) verslui arba piešta animacija šiandien labai populiarėja.
Tai įdomus ir patrauklus būdas greitai ir efektyviai apibendrinti sudėtingas idėjas. Žiūrovas lengvai supranta įvairias sąvokas, galima parodyti daug daugiau informacijos, nes animacinis vaizdo filmas – pati geriausia priemonė įmonės naujovių pristatymui ir sklaidai.
Toliau filmui rašomas scenarijus ir derinamas su užsakovu. Jeigu nusprendžiama kurti animacinį filmuką, darbo imasi dizaineris. Jeigu filmuose naudojame realius vaizdus – vyksta filmavimo procesas.
Surinkus filmui reikiamą medžiagą, ją apdoroja filmo montuotojas. Muziką filmams kuriame individualiai arba naudojame originalias autorių sukurtas melodijas. Užkadrinį balsą užsakovas pasirenka iš mūsų turimo katalogo.

Milvaras

Aanimacija su filmuotu vaizdu – dar geresnis efektas verslo reprezentacijai.

Tokie filmai ruošiami dviem etapais: pirma, gyvai filmuojamas žmogus žalios spalvos fone (green screen), kad lengvai būtų galima iškirpti. Toliau, animatorius paruošia pieštinę medžiagą arba skaidres, kurios rodomos šalia arba už kalbančio žmogaus.
Vieniems žiūrovams patinka gyvai filmuoti vaizdai, o kitiems piešti. Sujungus abu dalykus, galima pateikti daugiau naudingos informacijos ir vaizdas tampa patrauklesniu.
Kuriant filmo scenarijų svarbu suplanuoti kokią muziką naudosite ir kokiomis detalėmis atkreipsite kliento dėmesį. Atminkite, jūsų potencialus klientas stebi viską iki smulkiausios detalės. Jis nori mėgautis vaizdu ir gauti ieškomą informaciją.

GPS partneris

Apžvalginė reprezentacija labiau tinka pirmam svetainės puslapiui, pasiūlymams arba pristatymams parodose.

Tokiuose filmuose labai svarbus užkadrinis balsas. Jis labiausiai veikia žiūrovą, o visa sklindanti informacija greičiau suprantama.
AMBIsolutions bendradarbiauja su radijo stotimis ir filmų įgarsinimui naudoja populiarių laidų vedėjų balsus. Pieš kuriant scenarijų užsakovas pasako kokio balso reikia: moters ar vyro. Tuomet iš mūsų turimo katalogo išrinkus ir perklausius audio balsų įrašus, keli variantai pateikiami užsakovui.
Toliau parenkama muzika, teikianti emociją žiūrovui. Visada rekomenduojame filmams naudoti originalią autorinę muziką arba sukurti individualų garso takelį. Taip siekiame, kad filmą pamatytų kuo daugiau žmonių ir jis būtų teigiamai įvertintas Youtube. Skaidrumas padeda pakilti į pirmą Google puslapį.

GPS partneris

 

Reprezentacinis filmas jums už specialią kainą

 

V-capri   Parašomas filmo scenarijus,

V-capri   Derinamas scenarijus su užsakovu,

V-capri   Filmuojamos įvairios scenos,

V-capri   Parenkama muzika,

V-capri   Sumontuojamas filmas,

V-capri   Paskelbiamas filmas Youtube kanale.

Sužinoti kainą >>

Išmok pats tvarkyti video