Video skelbimas kontaktų formoje

Ar žinojote, kad beveik visose interneto puslapiuose kontaktų forma yra neveiksni, nors galėtų duoti naudos tris ir daugiau kartų.

Šiame straipsnyje paneigsime mitą apie kontaktų laukelio neveiksnumą ir pasidalinsime asmenine jo panaudojimo patirtimi bei pateiksime veiksmingus pavyzdžius.

Video skatina žmones pasilikti ilgiau interneto svetainėje.

Dauguma verslininkų šiandien pasakytų, kad interneto svetainė jų versle yra būtina. Tik kartais pamirštama, kokia yra pagrindinė interneto svetainės funkcija.

Paklausus apie tai – negautume tikslaus atsakymo, o apie kontaktų formą visai niekas nekalba. Mes atlikome eksperimentą keliose svetainėse ir rezultatai tikrai nustebino. Dabar kasdien gaunama užklausa.

Jeigu abejojate – žemiau (puslapio apačioje) rasite pavyzdžius.

 

Interneto svetainę verta restauruoti kas 2-3 metus

Grįžkime truputėlį į praeitį, kur nebuvo interneto, o interneto svetainės funkcijas tuo metu atliko įvairūs lankstinukai bei katalogai. Anuomet lankstinukai buvo spausdinami tam tikru tiražu ir buvo siekiama juos dalinti potencialiems pirkėjams arba partneriams. Išdalinus visą tiražą, vėl buvo kuriamas naujas lankstinuko dizainas ir spausdinamas tam tikru tiražu. Taigi, kol naujausia informacija pasiekdavo klientą, praeidavo kažkiek laiko.

Lygiai taip pat turėtume elgtis ir su interneto svetainėmis šiandien. Kada interneto svetainę aplanko maksimalus skaičius žmonių, turėtų būti kuriama nauja arba atnaujinta svetainė. Priešingu atveju jos efektyvumas mažėja dėl nekeičiamo jos dizaino, informacijos bei rinkoje pasirodžiusių naujų, daug patrauklesnių interneto svetainių.

Akivaizdu, kad interneto svetainės greitai pakeitė popierinius lankstinukus, katalogus, nes elektroninėje erdvėje galima bet kada atnaujinti nuotraukas ir tekstus. Tačiau dalies svetainių turinį sudaro tušti žodžiai, kurie skirti Google robotams, ir toks turinys nepatinka žmonėms. Kodėl? Žmonės mėgsta istorijas arba, galima sakyti, kad jie mieliau renkasi klausytis nei skaityti nuobodų tekstą, neįdomiai parašytą.

 

Video kontaktų formoje

 

Žmonės kai ką praleido

Internete atlikus žmonių elgsenos tyrimą, pastebėta, kad dabar 90% žmonių renkasi video, nes jiems patinka žiūrint girdėti ir nebereikia skaityti. Todėl informacijos pateikimas internetiniame puslapyje įgauna naują pagreitį pritaikant video formatą.

Siekiantiems interneto svetainės gyvumo ir interaktyvumo reikia sukurti trumpą 60-90 sekundžių video, kurį rekomenduotina pateikti svetainėje prie kontaktų laukelio. Tokį video labai greitai pastebi kiekvienos svetainės svečias, ir jo dėmesys garantuotai perauga į norą pažiūrėti video.

Vaizdo įrašas interneto svetainėje trumpam sulaiko žmogų ir, jeigu pačiame video tinkamai pateikiamas vaizdus lydintis tekstas, tuomet žmogus yra skatinamas kitam veiksmui. Tai raginimas pažiūrėti kitą video, pereiti į kitą puslapį paspaudžiant nuorodą arba pasiūlyti neįsipareigojant užpildyti kontaktų laukelį. Svarbu parodyti savo srities ekspertiškumą per 90 sekundžių, nes tuomet tikėtina, kad žmogus grįš pas jus kaip pirkėjas.

 

Klientai kalba apie tai

UAB BALDINGAS:

UAB VISIJA:

Labai efektyvu kontaktų laukelius pateikti visuose svetainės vidiniuose puslapiuose. Šalia kontaktų laukelio gali būti pateiktas ir reprezentacinis video, tačiau tyrimai rodo, kad daug veiksmingesnis vaizdo įrašas, jeigu jis yra susijęs konkrečiai su tuo turiniu, kuris skelbiamas puslapyje.

Atkreipkime dėmesį į dar vieną faktą, kad į svetainę 84,9% žmonių ateina iš Google ir pusė jų išeina lauk nieko nepasakę. Žinoma, tikslius skaičius galima pamatyti pažiūrėjus kiekvienos svetainės Google analytics duomenis. Ten matysite, kiek iš tikrųjų praradote žmonių. Vis dėlto esame tikri, kad video ir kontaktų laukelis gali ženkliai pakeisti šiuos skaičius. Video rinkodara, taikoma interneto svetainėse, nusigriebia visą potencialių klientų grietinėlę ir efektyviai skleidžia informaciją žmonėms bet kokioje rinkoje.

O dabar pažiūrėkite kontaktų laukelį savo interneto svetainėje ir palyginkite su kitokiu, daug veiksmingesniu, bendraujančiu su žmonėmis, kurie visada parašo žinutę. Paklausykit, teisingai parašytas scenarijus, sukurtas video ir pateiktas kontaktų formoje išjudina žmones daryti tai, ko jūs norite.

 

Pateikiame Video kontaktų formoje pavyzdžius

Vaizdo įrašai kontaktų formą pakeitė į daug veiksmingesnę, bendraujančią su žmonėmis, kurie visada parašo žinutę.

Aktoriai, kuriuos galite samdyti 

 

Baigiant norisi paprasčiausiai pasakyti, kad video kontaktų formoje tikrai turi poveikį interneto svetainės lankytojams. Ir jeigu jus kas nors įtikinės, kad yra priešingai, tai tokie ekspertai turėtų pateikti savo įtikinančius pavyzdžius. Kitaip jų argumentai be faktų nieko verti ir primena santechniką, pasakojantį, kaip reikia gydyti dantis.

 

Geriau tegul kalba jūsų svetainė

 

Parašykite mums >>