Video kūrimas interneto parduotuvėms

Didina pagreitį video kūrimas interneto parduotuvėms.

Todėl kokybiškas produkto vizualizavimas naudojant video turi tiesioginės įtakos pardavimų augimui.

 

Priimti sprendimą pirkti prekę ar ne, žmogui pakanka 90 sekundžių.

Tie, kas bando ignoruoti tai, ką skelbia Youtube, gali praleisti gerą progą atsiriekti didelę dalį pyrago nuo pirkti pasiryžusių pirkėjų rinkos.

Net 92,6% apklaustų pirkėjų mano, kad produkto aprašymo puslapio vaizdinė dalis, turi didžiausią įtaką jo sprendimo priėmimui.

 

Kas daro tokią įtaką pirkėjui?

1. Produkto vaizdas atrodo tikras, kada prekė pateikiama nuotraukose iš visų pusių. Taip tikimybė parduoti produktą interneto parduotuvėje didėja 58%.

Todėl, siekiant didinti internetinės parduotuvės pardavimus, verta skelbti tik tuos vaizdus, kurie yra originalūs ir atitinka tikrovę. T.y. produktai realiai turimi sandėlyje.

2. Kitas svarbus argumentas, kodėl verta skirti dėmesį originalioms nuotraukoms? 25% prekių yra grąžinama, nes prekės buvo neatitinkančios pirkėjo lūkesčių. T.y. pirkėjas gauna kitokias prekes, nei jis matė produkto puslapyje.

3. Internetinėje parduotuvėje skelbiami vaizdo įrašai yra dar vienas svarbus elementas, dėl kurio didėja parduotuvės konversija. Nepaneigiamas to įrodymas yra tai, kad 31 proc. pirkimų atliekama iškart po vaizdo įrašų peržiūros.

4. Apklausos duomenimis 50% pirkėjų pripažįsta, kad pasitikėjimas produktu išauga peržiūrėjus vaizdo įrašą, apie šį produktą. Todėl siekiant garantuoto pardavimo turi būti laikomasi produkto unikalumo būklės. Čia verta pasikartoti, kad prie produkto pateiktas vaizdo įrašo turinys turi taip pat atitikti prekę esančią sandėlyje.

Galų gale. Jeigu lankytojas mato tai, ką matėte pas konkurentus dešimtyje jų įvairių svetainių, tuomet tikrai tikėtina, kad jų reakcija bus tokia: „Čia tas pats kaip ir pas kitus. Gal aš eisiu ir ieškosiu kas siūlo pigiau“.

video kūrimas interneto parduotuvėms

 

Ką daryti, jeigu biudžetas riboja video rodymą prie kiekvieno produkto?

   Tokiu atvėju interneto svetainei pakanka turėti vieną video, kuriame trumpai parodoma ir pasakoma kokią naudą gauna pirkėjas pirkdamas šioje elektroninėje parduotuvėje. Pakanka 90 sekundžių vaizdo įrašo, kad perteikti pirkėjui teigiamas emocijas ir paraginti jį dalintis su draugais socialiniuose tinkluose.

   Toks video elektroninei parduotuvei duodą papildomų žiūrovų nukreipimą iš YouTube arba Facebook, jeigu jam tinkamai sutvarkytas Video SEO. Jeigu Facebook truputėlį riboja nuorodų skelbimą, tai YouTube priešingai. Aprašyme po vaizdo įrašu galima paskelti labai daug nuorodų į įvairius produktus esančius elektroninėje parduotuvėje. Šias nuorodas panorėjus galima keisti. Ypač jeigu siekiate skelbti akcijinius produktus.

   Jeigu elektroninė parduotuvė turi kelias kalbas, tuomet tą patį vaizdo įrašą verta įgarsinti visomis kalbomis, kurios yra svetainėje. Įgarsinimas kitomis kalbomis sudaro labai nedidelią filmo biudžeto dalį. Tačiau efektas pasiekiamas kelis kartus didesnis, nes kiekvienas video yra unikalus intrumentas nukreipiantis žiūrovus į internetinę parduotuvę.

90 sekundžių vaizdo įrašų pavyzdžiai pateikiami žemiau.

 

Video SEO paslaugų kainos

YouTube pradės veikti keletas naujų metrikų apie video parodymus, parodymų paspaudimus ir unikalius žiūrovus. Dabar bus skiriamas ypatingas dėmesys skelbiamiems vaizdo įrašams. Kaip jūsų vaizdo įrašams sukurti tinkamą SEO ir gauti daugiau video peržiūrų? Video SEO  klausimu konsultuoja 23 metų marketingo praktiką turintis specialistas.

 

1 Video SEO
70 €
 • 1 Video Optimizavimas
 • NEMOKAMA 30 Min. Konsultacija
 • 1000 Unikalių peržiūrų (papildomai jūsų video)
Video montavimas
165 €
 • 1 Video Montavimas + SEO
 • NEMOKAMA 30 Min. Konsultacija
 • 1000 Unikalių peržiūrų (papildomai jūsų video)
Konsultacija telefonu
78 €
 • Video Optimizavimas
 • TELEFONU 60 Min. Konsultacija
 • Sukuriama vaizdo įrašo miniatiūra nemokamai
Konsultacija biure
250 €
 • Video Kurimas ir Scenarijus
 • JŪSŲ BIURE 2 Val. Konsultacija
 • Mokome filmuoti ir kalbėti prieš kamerą

 

Video kūrimas elektroninėms parduotuvėms

Tinkamai sudėliojus tekstus ir video scenarijus galima sukurti nedidelio biudžeto filmus. Tuomet pats video kūrimas interneto parduotuvėms tampa visiškai nebrangus.

Video kūrimas interneto parduotuvėms vyksta nuo 3 iki 5 darbo dienų. Viskas priklauso nuo norimos pateikti informacijos. Galima kurti vaizdo įrašą naudojant nuotraukas ir profesionalioje studijoje sukurtą audio įrašą arba gyvai žmogus pristato prekę. Pirmu atveju vaizdo įrašo kaina per pus pigesnė.

 

Pateikiame Video pavyzdžius

UAB Idea Link

Mitomo Essence Sheet Masks

 

Dabar, laikas jūsų filmui

 

Parašykite mums >>

 

 

Esame pasiekiami telefonu arba el. paštu, todėl galime atsakyti į visus jūsų klausimus, susijusius su jūsų Video kampanija arba jeigu jums įdomus video kūrimas interneto parduotuvėms.