Korporatyvinių filmų kūrimas

Korporatyvinių filmų kūrimas, tai patikrinta praktikoje ir be galo veiksminga strategija, kuri per 90 sekundžių be jokių papildomų pastangų atkreipia žmogaus dėmesį pamatyti kompaniją iš arčiau.

 

2016 metai – Youtube lūžio metai Lietuvoje.

Iki 2019 metų internete vaizdo įrašų peržiūrų kiekis augs 64 procentais. Faktai rodo, kad kiekvienas iš vartotojų trokšta vis daugiau ir daugiau vaizdo įrašų. Aktyvėja transliacijos realiu laiku, nes žmonės nori gauti informaciją čia ir dabar.

Akivaizdu – korporatyvinių filmų kūrimas auga eksponentiškai. Dabar tikrai verta optimizuoti savo turinį per 90 sekundžių vaizdo įrašą, jeigu norite pasiekti pasaulinę auditoriją. Informacija būtina dalintis net naudojant gestų kalbą. Kurdami filmus, pritaikius gestų kalbą pritrauksite klientus, kurie šiuo metu yra ignoruojami.

Prognozės pasitvirtino 100%  ir dabar sakome ko tikėtis 2021 metais.

2018 metai išskirtinai keitė požiūrį į reklamą internete. Jeigu anksčiau Google adwords buvo panacėja ir buvo galima tikėti, kad pritrauksite klientus iš pirmo Google puslapio, tai šiandien viskas pasikeitė, o ir Google AdWords tapo per brangi sklaidos priemonė.

Video kūrimas ir skelbimas YouTube kanaluose yra naujas žingsnis. Dabar yra siekiama kurti savo firminį video turinį bei užtikrinti kuo didesnį auditorijos pasiekiamumą. Visos kompanijoms, kurios eina šiuo keliu, sukuria ne šiaip ištikimų žiūrovų srautą, bet pritraukia žmones, kuriems įdomūs kompanijos produktai ar paslaugos. Tokie žmonės dažnai tampa ir informacijos skleidėjais bei produkto rekomenduotojais.

 

Reprezentacinis filmas už specialią kainą

V-capri   Parašomas filmo scenarijus,

V-capri   Derinamas scenarijus su užsakovu,

V-capri   Filmuojamos įvairios scenos,

V-capri   Parenkama muzika,

V-capri   Sumontuojamas filmas,

V-capri   Paskelbiamas filmas Youtube kanale.

 

Šis video yra matomas Google pirmajame puslapyje. Ar norėtum tavo video to paties?

Filmo gamybos kaina 1450€ + PVM 

 

Parodysime jūsų produkto privalumus per 90 sekundžių

 

Paklausykite ką kalba mūsų klientai

Mūsų klientai teigiamai įvertino 90 sekundžių reprezentacinius video ir džiaugiasi pasiektais rezultatais, kurie pasiekti pritaikius tinkamą Video SEO strategiją.

Daugiau YouTube statistikos apie interneto svetaines

– Vienas žiūrovas iš 4 praranda susidomėjimą įmone, jei ji neturi vaizdo įrašo,
– 4 žiūrovai iš 5 domisi produktu ar paslauga, jei mato vaizdo įrašą,
– 60 procentų žmonių nori žiūrėti įmonės naujienas, jei yra vaizdo įrašas,
– Daugiau nei pusė „YouTube“ peržiūrų vyksta mobiliuose įrenginiuose.

Jei jūsų įmonė nenaudoja internete 90 sekundžių vaizdo įrašų, tiesiog pradėkite dabar. Pasirinkus filmo žanrą, jūs lengvai parodysite žmonėms tai, kas aktualu ir populiaru šiandien. 90 sekundžių reprezentacinis vaizdas yra įtraukiantis bei skatinantis veiksmui – skambinti, rašyti arba pirkti.

Svarbu: Sukūrus filmą pas mus lietuvių kalba, prie to paties, jį  galime įgarsinti kita kalba. Vieno filmo įgarsinimas anglų arba rusų kalba 120€ + PVM. Filmus įgarsina žymūs Lietuvos, Londono, Niujorko ir Sankt Peterburgo radijo laidų vedėjai. Dėl kitų kalbų reikia teirautis.

Pamatykite savo akimis mūsų sukurtus filmus kitiems verslams Youtube kanale>>

 

Ei, norite 3 kartus mažesnės kainos?

 

Čia pigiau >>

 

Esame pasiekiami telefonu arba el. paštu, todėl galime atsakyti į visus jūsų klausimus, susijusius su jūsų Video kampanija.