Reprezentacinių filmų kūrimas gestų kalba

 

Lietuvoje gyvena apie 7000 kurčiųjų (gestų kalba yra gimtoji). Apie 25000 turinčių klausos negalią (gimtoji kalba – šnekamoji, tačiau dėl ligų ir kitų priežasčių kalba gestais).

Žmonės, kuriuos pamiršo verslas Lietuvoje.

Tai 32 000 vartotojų, kurie taip pat perka produktus bei paslaugas, jie nori ne tik apie viską žinoti skaitydami, bet nori jausti ir išgirsti savo kalba. Tai klientai, kurie pasiruošę atverti savo pinigines, jeigu kalbėsite gestų kalba.

Reprezentacinių filmų gestų kalba galima sakyti nėra visai, todėl toks deficitas atveria galimybes Google paieškos rezultatuose. Įmonių reprezentaciniai filmai gestų kalba prisideda prie paramos žmonėms, turintiems klausos sutrikimą, taip jie gali gyventi pilnavertį gyvenimą.

 

Filmas gestų kalba – nemokamai 

(Pasiūlymas galioja užsakius reprezentacinio filmo kūrimą)

   Kuriamas įrašas gestų kalba,

   Sumontuojamas naujas filmas,

   Antraštė su raktiniais žodžiais,

   Parašomas turinys po filmu,

   Pateikiamos tinkamos nuorodos,

   Skelbiamas filmas Youtube kanale.

Peržiūrėję abu filmus pamatysite akivaizdų skirtumą. Aiškiai matyti, kuris filmas mieliau žiūrimas ir kiek informacijos jis gali pateikti žiūrovui.

Taip filmą žiūrime mes:

Taip filmą žiūri žmogus, turintis klausos negalią:

Du filmai daug efektyviau, nes kiekvienas iš jų turės skirtingus raktinius žodžius – tai labai svarbu siekiant patekti Google paieškoje į pirmąjį puslapį. Filmas gestų kalba tampa unikaliu lyginant su kitais panašios veiklos filmais. Tokiam filmui žalia šviesa į aukščiausius Google paieškos rezultatus, todėl dabar reprezentacinių filmų kūrimas gestų kalba yra naudingas.

Žmonėms patinka žiūrint girdėti

Todėl prisijunkite prie palaikančiųjų bendruomenės ir leiskite apie save išgirsti visiems.

Rašykite mums ir  „Gaukite pasiūlymą

Dabar, laikas Jūsų filmui